Prodej, Rodinný dům, 443 m² - Čakov, Ev.č.: 00069

Popis

Hledáte nadstandardní bydlení pro svou rodinu či reprezentativní sídlo společnosti? Chcete si užívat malebné okolní přírody a přitom být za 30 minut v Praze? Nebo hledáte investiční záměr na vybudování několika bytových jednotek? Právě pro Vás máme nabídku rodinného domu v centru obce Čakov v okrese Benešov, vzdálené 2,5 km od dálnice D1.

Nemovitost je v aktuálně probíhající rekonstrukci a současný investor ji dostaví do stavu tzv. "shell&core" tedy do kolaudačního minima. Budoucí majitel pak může dokončit stavbu dle svých investičních představ nebo se dohodnout na dokončení ze strany současného investora a vybrat si dle svého vkusu podlahové krytiny, dveře, styl koupelen a kuchyně a bude mu nemovitost předána dokončená.

Dům je částečně podsklepený a skládá se v přízemí ze 2 částí, kdy v první části je velká otevřená místnosti až do krovu, která je určená jako obývací pokoj (63m2) s přípravou na krb, na ten navazuje prostorná kuchyně s jídelnou (37m2), schodiště a samostatná toaleta. V druhé části přízemí je pokoj pro hosty, samostatná koupelna s wc, technická místnost a z venku přístupná garáž pro 2 vozy.

Patro domu je nyní řešeno vstupní halou, na kterou navazuje hlavní ložnice (31m2) s vlastní koupelnou a šatnou, tři samostatné pokoje a další koupelna.

Dům bude disponovat tepelným čerpadlem vzduch/voda napojeným na podlahové vytápění a vlastní fotovoltaickou elektrárnou. Dostatečně velký pozemek je vhodný i pro umístění bazénu nebo terasy pro příjemné odpolední posezení.

Nový vaznicový krov s keramickou krytinou, FVE, dřevěná okna s izolačním trojsklem, zateplení, napojení na obecní vodu a kanalizaci, retenční nádrž na dešťovou vodu k zalévání a splachování - to jsou jen některá technická řešení tohoto skvělého domu.

Přijďte se podívat na tuto velmi zajímavou nemovitost, která skrývá mnoho zajímavých investičních možností.

Vlastimil Žurek

Kontaktujte makléře

Vlastimil Žurek

+420 605 232 246

[email protected]

info v RK
KategorieRodinné domy
LokalitaČakov
OkresBenešov
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná443 m²
Plocha podlahová353 m²
Plocha pozemku586 m²
Plocha zastavěná309 m²
Počet podlaží2
Stav objektuV rekonstrukci
BudovaKamenná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
D (108 kWh/m2 za rok)
GarážAno
Počet garáží1
Sklepano (45 m²)

Soubory ke stažení