Prodej, Rodinné domy, 192m2 - Solenice, Ev.č.: 00032

Popis

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům s garáží v obci Solenice u Orlické přehrady. Původní stav a dispozice domu 4+1 nabízí jak možnost téměř okamžitého bydlení, tak i možnost dům moderně a individuálně rekonstruovat. Po vstupu do zádveří vstoupíte do centrální chodby domu, ze které je vstup do kuchyně a následně obývacího pokoje, dále vstup do ložnice, koupelny, wc a komory. Po dřevěném schodišti vstoupíte do 1. patra domu, kde jsou 2 ložnice a místnost se vstupem do půdního prostoru. Ve sklepě najdeme automatický kotel na pelety + sklepní prostory. K výměně kotle, včetně nových rozvodů a radiátorů a výměně střešní krytiny došlo v průběhu roku 2013.

V zadní části domu u zahrady přiléhá k domu skrytá terasa, která nabízí příjemné posezení, ohniště a udírnu. Ze zahrady, která je z větší části nad úrovní domu je příjemný pohled do okolí a zároveň je zde dostatečný prostor pro realizaci různých zahrádkářských či chovatelský činností.

Bydlení bude zajímavé například pro nadšené rybáře, kterým poskytuje přehrada mnoho místa k lovu, stejně tak je vhodné pro rodiny s dětmi, neboť se jedná o klidnou obec a v létě se dá například v docházkové vzdálenosti koupat v řece.

Prohlídku nemovitosti doporučujeme!

S vyřízením úvěru pomůžeme.

Vlastimil Žurek

Kontaktujte makléře

Vlastimil Žurek

+420 605 232 246

[email protected]

prodánovčetně provize, cena k jednání
KategorieRodinné domy
LokalitaSolenice
OkresPříbram
Velikost4 pokoje
Plocha užitná155 m²
Plocha pozemku749 m²
Plocha zastavěná96 m²
Plocha zahrady309 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
Sklepano (30 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední tuhá paliva

Soubory ke stažení